Ремонт електроплит Zanussi у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Zanussi
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 100 грн.

Поширені поломки

 • Не вмикається
 • Не працює конфорка
 • Не горить індикатор тепла
 • Чується тріск

Вартість ремонту електроплити

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) 100 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Зміна кабелю живлення від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна клемної коробки від 290 грн. Надіслати заявку
Зміна модуля керування від 320 грн. Надіслати заявку
Ремонт модуля керування від 350 грн. Надіслати заявку
Зміна електроконфорки від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна регулятора режимів конфорки від 280 грн. Надіслати заявку
Відновлення електропроводки від 320 грн. Надіслати заявку
Зміна сигнальної лампи від 220 грн. Надіслати заявку
Зміна трансформатора запалення, термостата, температурного датчика від 280 грн. Надіслати заявку

Ремонт електроплит Zanussi (Зануссі)

Побутові прилади компанії Зануссі досить популярні в нашій країні, у тому числі й у жителів столиці, і, звичайно ж, рано чи пізно вона виходить з ладу, навіть незважаючи на свою надійність та якість.

Причин поломки може бути безліч, проте коли у вашому будинку перестає працювати такий важливий прилад, насамперед власники думають не про причини, а про те, як швидко та якісно полагодити свою електроплиту. В цьому випадку вам з радістю прийдуть на допомогу наші майстри, які дуже недорого і, найголовніше, зроблять якісно ремонт вашого побутового приладу. У роботі наші спеціалісти користуються виключно оригінальними запасними частинами від перевірених постачальників, що гарантує тривалий термін роботи електроплити після ремонту. Крім того, в нашій компанії працюють тільки справжні професіонали своєї справи, що дозволяє гарантувати найвищу якість роботи. І це не просто слова, на всі види робіт у нас передбачено офіційну гарантію. Наші майстри завжди сумлінно підходять до своєї роботи, крім ремонту, вони дадуть вам кілька порад щодо безпечної експлуатації пристрою, що, можливо, у майбутньому вбереже ваш пристрій від нових поломок. Це дуже важливо, адже більша кількість всіх поломок відбувається саме через неправильну експлуатацію електроплити та відсутність належного догляду за нею. Також серед можливих причин поломки можна відзначити наявність постійних стрибків напруги в нашій електричній системі. Про спосіб вирішення цієї проблеми також можна проконсультуватися з нашими майстрами.

Наша компанія здійснює ремонт електроплит та духових шаф Zanussi (Зануссі) у всіх районах Києва. Нашим спеціалістам легко вдасться вирішити навіть найскладнішу проблему, адже вони мають великий досвід в обслуговуванні подібних приладів. Саме тому ми рекомендуємо вам звернутися до нас за допомогою, якщо у вас є проблема з електричною плитою. Звернувшись до нас, ви, безумовно, залишитеся задоволені, а ваша електроплита буде служити вам після ремонту ще довгі роки, так само як і новий прилад, на придбання якого потрібно витратити набагато більшу суму, ніж на ремонт.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.