Ремонт електроплит Indesit у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Indesit
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 100 грн.

Поширені поломки

 • Не вмикається
 • Не працює конфорка
 • Не горить індикатор тепла
 • Чується тріск

Вартість ремонту електроплити

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) 100 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Зміна кабелю живлення від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна клемної коробки від 290 грн. Надіслати заявку
Зміна модуля керування від 320 грн. Надіслати заявку
Ремонт модуля керування від 350 грн. Надіслати заявку
Зміна електроконфорки від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна регулятора режимів конфорки від 280 грн. Надіслати заявку
Відновлення електропроводки від 320 грн. Надіслати заявку
Зміна сигнальної лампи від 220 грн. Надіслати заявку
Зміна трансформатора запалення, термостата, температурного датчика від 280 грн. Надіслати заявку

Ремонт Електроплит Indesit

На превеликий жаль навіть найякісніші та надійніші прилади виходять з ладу, це стосується й електроплит компанії Індезит. Якщо у вас сталася поломка електричної плити, то вам необхідна допомога фахівця, адже електроплити складний прилад, тому усунути несправність самотужки вам навряд чи під силу. Наша компанія здійснює якісний ремонт подібної техніки у всіх районах Києва, дзвоніть, будемо раді вам допомогти.

Наші фахівці займаються ремонтом електричних плит Indesit вже довгий час, зазвичай вони стикаються з такими проблемами:

 • втрата потужності однієї з конфорок або її повна поломка. В цьому випадку можливо два варіанти, або несправний перемикач або поломка криється в самій конфорці.
 • Відключення плити, якщо увімкнути всі конфорки. Причина у поломці автомата, який не витримує підвищене навантаження.
 • Горить індикатор тепла. Зазвичай, до цього призводить поломка термостата.

Також досить часто електроплити Індезит страждають на поломки нагрівального елемента. Найчастіше це виникає через неправильне поводження з приладом. Можливо, ви погано очищаєте поверхню плити або дно посуду або її розмір не відповідає розміру конфорки, крім того, деякі люди взагалі забувають вимикати конфорку і залишають її грітися без посуду на кілька годин. Все це призводить до серйозних поломок, тому необхідно правильно експлуатувати свій побутовий прилад.

Фахівці нашої компанії з легкістю допоможуть вам усунути будь-яку з перелічених проблем, а також всі інші, які можуть з'явитися у електроплити. Якщо ви проживаєте в будь-якому районі Києва, то ви можете сміливо звертатися за допомогою до наших майстрів, вони з радістю допоможуть вам вирішити всі ваші проблеми, пов'язані з електричною плитою. Звернувшись за допомогою до нашої компанії, ви неодмінно залишитеся задоволені результатом, адже ми не тільки проводимо швидкий та якісний ремонт вашої техніки. Перед цим наш майстер обов'язково проведе повну діагностику приладу, щоб виявити можливі приховані проблеми. Після цього він погодить з вами всі нюанси, а тільки після цього візьметься за ремонт вашої електричної плити.

Також варто відзначити, що на відміну від більшості інших фірм ми даємо офіційну гарантію на всі види робіт, які надають майстри нішої компанії. Ми можемо собі це дозволити, адже у нашій компанії працюють справжні професіонали своєї справи із багаторічним робочим стажем.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.