Ремонт електроплит Gorenje у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Gorenje
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 100 грн.

Поширені поломки

 • Не вмикається
 • Не працює конфорка
 • Не горить індикатор тепла
 • Чується тріск

Вартість ремонту електроплити

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) 100 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Зміна кабелю живлення від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна клемної коробки від 290 грн. Надіслати заявку
Зміна модуля керування від 320 грн. Надіслати заявку
Ремонт модуля керування від 350 грн. Надіслати заявку
Зміна електроконфорки від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна регулятора режимів конфорки від 280 грн. Надіслати заявку
Відновлення електропроводки від 320 грн. Надіслати заявку
Зміна сигнальної лампи від 220 грн. Надіслати заявку
Зміна трансформатора запалення, термостата, температурного датчика від 280 грн. Надіслати заявку

Ремонт електроплит Gorenje

Бренд Gorenje, починаючи з моменту заснування, впевнено тримається серед лідерів з виробництва побутової техніки. Електроплити цієї компанії поєднують у собі привабливу ціну та гарну якість. Також серед переваг можна відзначити їх сучасний та технологічний дизайн, основний матеріал – склокераміка, зручне управління, духова шафа із системою самоочищення. Крім того, важливою перевагою є їхня економічність у споживанні електрики.

Однак, незважаючи на свою надійність, електроплити даної марки так само як і інші схильні до поломок. Багато людей намагаються усунути їх самостійно, проте це рідко призводить до успішного результату. Кожен повинен займатися своєю справою, тому краще доручити усунення проблем з приладом професійному майстру, для якого це не важко. Щоб запросити майстра до себе додому, вам достатньо набрати наш номер телефону та залишити заявку у оператора, а ми, у свою чергу, оперативно відреагуємо на ваш виклик та надішлемо спеціаліста до вас додому. Ми не сумніваємося як робота наших майстрів, тому що у нас працюють тільки відповідальні та професійні працівники, саме тому ми даємо гарантію на всі виконані роботи.

Електроплити, як і інші прилади, періодично виходять з ладу. Поломки поділяються на кілька видів: електромеханічні, механічні та електронні.

Перший вид поломок виникає, як правило, через короткі замикання, в цих випадках зазвичай виходять з ладу індикаційні лампочки. Механічні несправності включають поломки перемикачів і конфорок. Однак найчастіше зустрічаються проблеми з електронікою, це найбільш серйозні неприємності, які включають поломки сенсорних і нагрівальних елементів, а також блоків управління.

Дуже часто подібні проблеми виникають через неякісне встановлення приладу. Як правило, це відбувається через бажання заощадити та відмови від звернення до фахівців. Однак у цьому випадку ремонт електроплити Gorenje обійдеться вам набагато дорожче, тому простіше заплатити професійному майстру за правильне підключення приладу до електромережі. У цьому вам допоможуть фахівці нашої компанії, які виконають роботу швидко та якісно.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.