Ремонт електроплит Gefest у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Gefest
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 100 грн.

Поширені поломки

 • Не вмикається
 • Не працює конфорка
 • Не горить індикатор тепла
 • Чується тріск

Вартість ремонту електроплити

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) 100 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Зміна кабелю живлення від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна клемної коробки від 290 грн. Надіслати заявку
Зміна модуля керування від 320 грн. Надіслати заявку
Ремонт модуля керування від 350 грн. Надіслати заявку
Зміна електроконфорки від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна регулятора режимів конфорки від 280 грн. Надіслати заявку
Відновлення електропроводки від 320 грн. Надіслати заявку
Зміна сигнальної лампи від 220 грн. Надіслати заявку
Зміна трансформатора запалення, термостата, температурного датчика від 280 грн. Надіслати заявку

Ремонт електроплит Gefest

Все частіше і частіше ми спостерігаємо електроплити, які надають перевагу традиційним газовим плитам у велику кількість сімей, особливо це стосується великих міст. Чим же вони кращі? Найголовніша перевага полягає в тому, що електроплити не виділяють продуктів горіння і не спалюють кисень, чого не можна сказати про газові плити.

Електроплити Гефест є однією з популярних марок, вони здавна славилися своєю надійністю, що в сукупності з невеликою ціною та простотою в обслуговуванні роблять їх одним із найцікавіших брендів. При дбайливій експлуатації подібні плити могли служити довгі роки, проте коли-небудь поломка трапляється у будь-якої техніки. Причиною може послужити не тільки природне зношування, а й заводський шлюб, і перепади напруги.

Ремонт електроплит Gefest практично нічим не відрізняється від ремонту інших марок, проте навіть, незважаючи на більш просту і надійну конструкцію, цим все одно повинні займатися професіонали. Тому не варто намагатися відремонтувати електроплиту самотужки, інакше ви можете зіткнутися з куди серйознішими проблемами, які можуть виникнути при некваліфікованому обслуговуванні.

Якщо ваша електроплита вийшла з ладу, ми рекомендуємо вам звернутися за допомогою до наших фахівців, вони мають великий досвід роботи та відповідально ставляться до своєї роботи. Ми пропонуємо якісні послуги за розумні гроші, все, що потрібно від вас це зателефонувати на наш телефон, і ми негайно надішлемо майстра прямо до вас додому. Прядя до вас додому, наш фахівець обов'язково проведе повну діагностику вашого приладу та виявить проблеми. Потім він погодить з вами всі нюанси майбутнього ремонту, і вже після вашої згоди візьметься за ремонт. Причому зроблено його буде за вищим розрядом, і це не просто слова. Ми впевнені у професіоналізмі наших співробітників, тому ми даємо гарантію на всі види робіт, які були зроблені нашими майстрами.

Крім того, наші фахівці завжди дадуть вам пару корисних порад, які допоможуть збільшити термін служби вашого приладу, ось кілька з них:

Монтаж електроплити та її підключення має здійснювати спеціаліст;

Щоб убезпечити свій прилад від стрибків напруги, найкраще використовувати стабілізатор напруги;

При догляді за поверхнею використовуйте лише спеціалізовані засоби.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.