Ремонт електроплит Fagor у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Fagor
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 100 грн.

Поширені поломки

 • Не вмикається
 • Не працює конфорка
 • Не горить індикатор тепла
 • Чується тріск

Вартість ремонту електроплити

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) 100 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Зміна кабелю живлення від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна клемної коробки від 290 грн. Надіслати заявку
Зміна модуля керування від 320 грн. Надіслати заявку
Ремонт модуля керування від 350 грн. Надіслати заявку
Зміна електроконфорки від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна регулятора режимів конфорки від 280 грн. Надіслати заявку
Відновлення електропроводки від 320 грн. Надіслати заявку
Зміна сигнальної лампи від 220 грн. Надіслати заявку
Зміна трансформатора запалення, термостата, температурного датчика від 280 грн. Надіслати заявку

Ремонт електроплит Fagor

Оригінальні електроплити Fagor набирають все більшої популярності, і не випадково, справедливо вважається, що вони взагалі не витрачають кисень, що міститься в повітрі, а також не виробляє гар і кіптяву. Подібний прилад послужить на вашій кухні довгі роки, проте не варто забувати про те, що будь-яка техніка потребує належного догляду. В іншому випадку може виникнути багато проблем, аж до повної поломки приладу.

Однак якщо ваша електроплита перестала працювати, це аж ніяк не означає, що ви погано доглядали її, будь-яка техніка має свій ресурс, і цілком можливо, що якась із запчастин просто віджила своє. То що робити, якщо поломка таки трапилася? Багато хто намагається усунути проблему своїми зусиллями, проте результат подібних експериментів рідко закінчується успіхом. Тому вам необхідно звернутися до досвідчених фахівців, які вже багато років працюють із подібною технікою. Звернувшись до нашого сервісного центру, ви отримаєте якісні послуги з ремонту вашої електроплити Fagor. І це не просто слова, ми даємо гарантію на всі види робіт, тому що ми не сумніваємось у професіоналізмі наших спеціалістів.

Для того щоб викликати фахівця вам потрібно буде лише набрати наш номер телефону, і наш фахівець обов'язково в найкоротший термін приїде до вас додому. Звернувшись до нас в компанію, ви залишитеся задоволені не тільки якістю виконаної роботи, а й рівнем наших цін, які знаходяться на набагато нижчому рівні, ніж у багатьох конкурентів.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.