Ремонт електроплит Electrolux у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Electrolux
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 100 грн.

Поширені поломки

 • Не вмикається
 • Не працює конфорка
 • Не горить індикатор тепла
 • Чується тріск

Вартість ремонту електроплити

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) 100 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Зміна кабелю живлення від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна клемної коробки від 290 грн. Надіслати заявку
Зміна модуля керування від 320 грн. Надіслати заявку
Ремонт модуля керування від 350 грн. Надіслати заявку
Зміна електроконфорки від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна регулятора режимів конфорки від 280 грн. Надіслати заявку
Відновлення електропроводки від 320 грн. Надіслати заявку
Зміна сигнальної лампи від 220 грн. Надіслати заявку
Зміна трансформатора запалення, термостата, температурного датчика від 280 грн. Надіслати заявку

Ремонт електроплит Electrolux (Електролюкс) у Києві

Побутова техніка, яку випускає компанія Electrolux, здавна славилася своєю надійністю та найвищою якістю, але, на жаль, ніщо не вічне, і навіть найкраща техніка колись ламається. Причин виникнення несправностей може бути величезна кількість, проте найчастіше вирішальним фактором виявляється неправильне використання приладу або його природне зношування.

Якщо вам потрібний ремонт електроплити в будь-якому з районів Києва, то вам неодмінно варто звернутися до фахівців нашої компанії, для них немає нездійсненних завдань, тому їм під силу вирішити будь-яку навіть найскладнішу проблему з технікою.

Все, що потрібно від вас, це набрати наш номер телефону і назвати свою адресу, а ми в свою чергу швидко обробимо замовлення, після чого оперативно направимо майстра прямо до вас додому. Перед тим як братися за ремонт, наш фахівець в обов'язковому порядку проведе повну діагностику вашої електроплити Electrolux, яка буде для вас абсолютно безкоштовною, якщо ви погодитеся на подальший ремонт. Наша компанія намагається підтримувати демократичні ціни на всі послуги. Крім того, полагодити прилад зараз обійдеться набагато дешевше, ніж купувати нову електроплиту через кілька місяців.

До списку наших послуг входять: ремонт електричного ланцюга, заміна блоку управління, заміна скла в духовці, заміна нагрівальних елементів та багато іншого.

Наші майстри надають дійсно якісні послуги, адже вони користуються якісним обладнанням та встановлюють деталі від перевірених виробників. Все це дає можливість надавати нашим клієнтам офіційну гарантію на всі види робіт.

Ви можете замовити наші послуги двома способами. Для цього вам потрібно зателефонувати на наш телефон або залишити заявку на сайті, в цьому випадку ми самі зв'яжемося з вами і обговоримо всі нюанси роботи.

Якщо ви хочете отримати дійсно якісну послугу, то вам потрібно довірити вирішення проблем із електроплитою саме нашому фахівцеві. Не сумнівайтеся ви залишитеся задоволені. Недарма за статистикою 90% клієнтів звертаються наступного разу саме до нас. Наші фахівці не тільки зроблять ремонт, вони також дадуть вам кілька цінних порад, які стосуються правильної експлуатації електроплит, що дозволить вам обходитися без ремонту ще багато років.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.