Ремонт електроплит Bosch у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Bosch
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 100 грн.

Поширені поломки

 • Не вмикається
 • Не працює конфорка
 • Не горить індикатор тепла
 • Чується тріск

Вартість ремонту електроплити

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) 100 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Зміна кабелю живлення від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна клемної коробки від 290 грн. Надіслати заявку
Зміна модуля керування від 320 грн. Надіслати заявку
Ремонт модуля керування від 350 грн. Надіслати заявку
Зміна електроконфорки від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна регулятора режимів конфорки від 280 грн. Надіслати заявку
Відновлення електропроводки від 320 грн. Надіслати заявку
Зміна сигнальної лампи від 220 грн. Надіслати заявку
Зміна трансформатора запалення, термостата, температурного датчика від 280 грн. Надіслати заявку

Ремонт електроплит Bosch (Бош) у всіх районах Києва

Будь-яка людина, що володіє електроплитою Bosch знає, що вона має відмінні характеристики, а також є надзвичайно надійною. Однак навіть найнадійніші моделі перевірених виробників рано чи пізно ламаються, і після цього доводиться ламати голову як полагодити цей пристрій.

Звичайно ж, ні в кого не виникне думка тягнути електроплиту в сервісний центр, це не тільки важко, а й дуже незручно. Вже досить давно ремонт великої техніки провадиться фахівцями прямо вдома. Наша компанія пропонує такі послуги. Ми не перший рік працюємо з ремонтом електроплит Bosch (Бош), що дозволяє нашим фахівцям практично миттєво визначати причину поломки вашої електроплити і не менш легко усувати цю несправність.

Дуже часто наші майстри стикаються з ремонтом електронних цифрових дисплеїв, які дуже зручні для використання, але погано адаптовані під умови експлуатації, тому так часто виходять з ладу. Цю проблему дуже важко вирішити без наявності спеціальних інструментів, які, звичайно, є у наших фахівців. Для них відремонтувати прилад з такою несправністю також не важко.

Звернувшись до нашої компанії, ви можете ще й суттєво заощадити, адже ми не робимо націнки на запчастини для електроплит, які ми купуємо за оптовою ціною, набагато нижчими, ніж у магазинах. Вам залишається заплатити тільки за послуги майстра, які коштують у нашій компанії не так вже й дорого.

Фахівці нашої компанії завжди сумлінно ставляться до своєї справи і використовують лише якісне обладнання, що дозволяє нам не сумніватися як виконану роботу, на яку ми обов'язково даємо гарантію. Якщо ви власник електроплити Бош, що вийшла з ладу, то вам нема чого сумніватися, телефонуйте нам прямо зараз. Не відкладайте справу в довгу скриньку, згодом проблема тільки погіршиться і вартість ремонту тільки зросте.

Співпраця з нами це найкраще рішення, яке дозволить вилікувати вашу електроплиту і надовго убезпечити її від подальших поломок.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.