Ремонт електроплит Beko у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Beko
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 100 грн.

Поширені поломки

 • Не вмикається
 • Не працює конфорка
 • Не горить індикатор тепла
 • Чується тріск

Вартість ремонту електроплити

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) 100 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Зміна кабелю живлення від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна клемної коробки від 290 грн. Надіслати заявку
Зміна модуля керування від 320 грн. Надіслати заявку
Ремонт модуля керування від 350 грн. Надіслати заявку
Зміна електроконфорки від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна регулятора режимів конфорки від 280 грн. Надіслати заявку
Відновлення електропроводки від 320 грн. Надіслати заявку
Зміна сигнальної лампи від 220 грн. Надіслати заявку
Зміна трансформатора запалення, термостата, температурного датчика від 280 грн. Надіслати заявку

Ремонт електроплит Beko (Беко) вдома у всіх районах Києва

На даний момент час є одним із найважливіших ресурсів, його не вистачає абсолютно всім. Наша компанія надає оптимальне рішення щодо його економії. Якщо у вас є електроплита, то ви, мабуть, вже стикалися або зіткнетеся в майбутньому з ремонтом. Повірте, іноді ремонт затягується тривалий час. Наша компанія допоможе вам впоратися з проблемою швидко та якісно, ​​адже ми завжди оперативно реагуємо на виклики наших клієнтів та намагаємось зробити ремонт у найкоротші терміни.

Довіривши нашому спеціалісту свою техніку, ви не тільки економите свій час, а й отримуєте якісний ремонт та гарантію на виконану роботу. Це особливо важливо, оскільки послуги некваліфікованого фахівця можуть не тільки не усунути несправність, а лише посилити її. Довірившись нашим майстрам, ви гарантовано отримаєте чудовий результат.

Ремонтуючи електроплити компанії Беко, ми часто стикаємося з дрібними несправностями, проте це не означає, що такий ремонт можна провести без фахівців. Це зовсім не так, адже навіть для дрібного ремонту необхідно мати відповідну кваліфікацію, досвід та спеціальні інструменти. До того ж набагато простіше усунути дрібну проблему, ніж чекати, поки прилад перестане працювати і витратити купу грошей на відновлення його працездатності. Тому вам не варто зволікати, телефонуйте до нашого центру та замовляйте послуги нашого фахівця прямо зараз, ми працюємо у всіх районах Києва без перерв та вихідних.

У нас працюють виключно висококваліфіковані фахівці з великим робочим стажем, які у своїй роботі використовують лише якісні деталі, що дозволяє нам не сумніватися як ремонт та давати гарантію на всі види робіт.

Існує безліч причин, через які ваша електроплита може вийти з ладу, це і неправильна експлуатація, і перепади напруги, і заводський шлюб. Якщо ви помітили несправність, то вам потрібно якнайшвидше звернутися за допомогою, інакше проблема може погіршитися. Зверніться до нашого сервісного центру, ми здійснимо якісний ремонт вашої електроплити Beko вдома, і ваша електроплита буде працювати як нова.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.