Ремонт електроплит Ariston у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Ariston
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 100 грн.

Поширені поломки

 • Не вмикається
 • Не працює конфорка
 • Не горить індикатор тепла
 • Чується тріск

Вартість ремонту електроплити

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) 100 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Зміна кабелю живлення від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна клемної коробки від 290 грн. Надіслати заявку
Зміна модуля керування від 320 грн. Надіслати заявку
Ремонт модуля керування від 350 грн. Надіслати заявку
Зміна електроконфорки від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна регулятора режимів конфорки від 280 грн. Надіслати заявку
Відновлення електропроводки від 320 грн. Надіслати заявку
Зміна сигнальної лампи від 220 грн. Надіслати заявку
Зміна трансформатора запалення, термостата, температурного датчика від 280 грн. Надіслати заявку

Ремонт електроплит Ariston

Не існує такого побутового приладу, який мав би вічний термін служби, всі вони рано чи пізно ламаються. А враховуючи, що більшість людей ще й не дуже дбайливо ставляться до своїх приладів, поломки виникають ще частіше. Якщо у вас вийшла з ладу електропліта Ariston, то вам обов'язково потрібно звернутися до фахівця. Багато хто намагається усунути проблему самотужки, проте це надто складний прилад, тому самостійний ремонт навряд чи виявиться вам під силу, у кращому випадку проблема не буде вирішена, а в гіршому прилад доведеться просто викинути. Саме тому найкраще дочекатися допомоги кваліфікованого майстра, який має неабиякий досвід у вирішенні подібних проблем.

Щоб викликати майстра в будь-який з районів Києва, вам потрібно лише зателефонувати на наш телефон, а ми в свою чергу оперативно обробимо вашу заявку і надішлемо спеціаліста до вас додому. Перед початком ремонту він обов'язково здійснить повну діагностику вашого приладу, щоб виявити можливі приховані проблеми, а вже потім приступить до ремонту, який, до речі, буде проведений швидко і якісно. І це не просто слова, ми впевнені у професіоналізмі наших працівників, тож даємо гарантії на всі види робіт.

Наші фахівці у процесі ремонту дуже часто стикаються з такими проблемами:

 • несправність термостата;
 • вихід з регулятора або конфорки;
 • несправність нагрівального елемента.

Основними причинами виникнення подібних проблем є недобросовісне поводження з приладом, а також відсутність належного догляду за ним. Саме тому наші фахівці не тільки проведуть ремонт вашого приладу, а ще й дадуть вам кілька слушних порад про те, як правильно експлуатувати ваш пристрій.

Насамперед потрібно звернути увагу на те, чи залишаєте ви увімкнену конфорку без посуду зверху неї. Якщо так, цього категорично не можна робити, це досить швидко призводить до серйозних неприємностей, ремонт яких обійдеться вам досить дорого.

Крім того, якщо ви помітили якісь несправності у своїй електроплиті, то не потрібно відкладати вирішення проблеми на потім, адже з кожним днем ​​проблема може лише посилитися. Вам терміново слід звернутися за допомогою до професійних майстрів. Якщо ви живете у Києві, то ми завжди будемо раді вам допомогти. Ми гарантуємо не тільки високу якість ремонту електроплити Ariston та індивідуальний підхід до кожного клієнта, але й привабливу ціну. Телефонуйте нам, ми завжди раді новим клієнтам!

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.