Ремонт електроплит Ardo у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей Ardo
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 100 грн.

Поширені поломки

 • Не вмикається
 • Не працює конфорка
 • Не горить індикатор тепла
 • Чується тріск

Вартість ремонту електроплити

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) 100 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Зміна кабелю живлення від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна клемної коробки від 290 грн. Надіслати заявку
Зміна модуля керування від 320 грн. Надіслати заявку
Ремонт модуля керування від 350 грн. Надіслати заявку
Зміна електроконфорки від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна регулятора режимів конфорки від 280 грн. Надіслати заявку
Відновлення електропроводки від 320 грн. Надіслати заявку
Зміна сигнальної лампи від 220 грн. Надіслати заявку
Зміна трансформатора запалення, термостата, температурного датчика від 280 грн. Надіслати заявку

Якісний ремонт електроплит Ardo (Ардо) у всіх районах Києва

Останнім часом ремонт великої побутової техніки у сервісних центрах практично не провадиться. І справа не в тому, що у подібних компаніях відмовляють у ремонті. Ні це не так. Справа в тому, що велику і важку техніку неймовірно складно доставити в цей центр, використовуючи громадський транспорт, це практично не здійснимо, а на особистому автомобілі ви ризикуєте зіпсувати свій транспортний засіб у процесі навантаження. Саме тому все більше людей намагається здійснювати ремонт будь-якої техніки прямо у себе вдома. Це стосується і ремонту електроплит Ardo (Ардо), обслуговування яких здійснює і наша компанія.

Ми пропонуємо вам послуги спеціаліста, який оперативно приїде до вас додому та вирішить будь-які проблеми, пов'язані з несправностями електроплити. Наші майстри не лише ремонтують ваші прилади, вони також проводять ретельну діагностику пристрою та виявляють приховані несправності, які можуть вплинути на якість роботи через деякий час. Важливою перевагою є гарантія на всі ремонтні роботи терміном на один рік.

Щодо цін на нішу послуги, то вони цілком демократичні. Точну ціну робіт вам зможе розрахувати лише фахівець, який проводить діагностику електроплити. Без цього розрахувати вартість робіт неймовірно складно, адже даний прилад є складним пристроєм, що складається з багатьох складових частин. Ціна залежить від складності роботи та від деталей, заміна яких знадобиться у процесі ремонту.

Ми рекомендуємо проводити огляд вашої плити Ardo хоча б раз на рік, це дозволить уникнути великих поломок і заощадить ваші гроші. Якщо ви будете дбайливо ставитися до своєї електроплити і використовувати її за призначенням згідно з керівництвом користування, то вона служитиме вам довго і не доставлятиме жодних проблем.

Крім того, слід пам'ятати, що індукційні моделі вимагають особливого обігу, вони оснащені складними механізмами, які легко можуть вийти з ладу після механічних пошкоджень та стрибків напруги. При недобросовісному зверненні вони можуть вимагати дорогого ремонту, який неможливо здійснити без певної кваліфікації.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.