Ремонт електроплит AEG у Києві

 • Ремонт будь-яких моделей AEG
 • Безкоштовний виїзд майстра
 • Якісні комплектуючі
Фахівець приїде до вас в обумовлений час. Зробить діагностику, підбере запчастини. За вашою згодою, здійснить підключення або ремонт.
від 100 грн.

Поширені поломки

 • Не вмикається
 • Не працює конфорка
 • Не горить індикатор тепла
 • Чується тріск

Вартість ремонту електроплити

Вид робіт Ціна
Діагностика (оплачується лише при відмові від ремонту) 100 грн.
Виїзд майстра Безкоштовно
Зміна кабелю живлення від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна клемної коробки від 290 грн. Надіслати заявку
Зміна модуля керування від 320 грн. Надіслати заявку
Ремонт модуля керування від 350 грн. Надіслати заявку
Зміна електроконфорки від 270 грн. Надіслати заявку
Зміна регулятора режимів конфорки від 280 грн. Надіслати заявку
Відновлення електропроводки від 320 грн. Надіслати заявку
Зміна сигнальної лампи від 220 грн. Надіслати заявку
Зміна трансформатора запалення, термостата, температурного датчика від 280 грн. Надіслати заявку

Причини поломок електроплит AEG (АЕГ) та їх ремонт

Електроплити цієї марки вже давно славляться своєю надійністю та тривалим терміном експлуатації. Однак, на жаль, ні що не вічне і навіть найякісніші прилади ламаються. В основному це відбувається через неправильне поводження, у цьому випадку ви можете зіткнутися з багатьма проблемами:

 • індикатори, що не функціонують належним чином;
 • нестабільна робота деяких конфорок або духовки;
 • слабке нагрівання або його повна відсутність;
 • підвищена витрата електроенергії.

Якщо ви помітили, що ваш прилад почав виявляти перші ознаки несправності, не відкладайте справу у довгу скриньку. Звертайтеся за допомогою до фахівців. Звичайно, ви можете усунути проблему самостійно, проте найчастіше відсутність необхідної кваліфікації не дозволяє здійснити ремонт самотужки. Однак якщо ви все-таки зважилися оглянути свій прилад, ми дамо вам кілька порад.

Якщо на вашому приладі перестали горіти світлові сигнали на індикаторах, спочатку необхідно переконатися в наявності напруги в мережі. Переконайтеся, що розетка розряджена і перевірте, чи не згоріли запобіжники. Якщо все гаразд, необхідно проводити ретельну діагностику самого приладу і шукати проблему в її системах.

Ще однією поширеною проблемою є ситуація, коли пристрій увімкнено, лампочки горять, проте нагрівання конфорок так і не відбувається. У цьому випадку вам доведеться замінювати ТЕНи, також цілком імовірно обірвався контакт в провідних елементах системи або перестав функціонувати регулятор подачі потужності. Для того, щоб усунути проблему, рекомендується здійснити діагностику всіх з'єднань, з'ясувати, чи є контакт у різних місцях електричного ланцюга, перевірити працездатність регулятора та нагрівача. Також рекомендуємо підкрутити всі гайки, що розбовталися.

Якщо ж під час огляду проблему виявити не вдалося, і несправність не була усунена, то вам слід звернутися за допомогою до нашої компанії. Наші майстри ремонтують електроплити AEG вже багато років і знають усі нюанси роботи приладів різних виробників. Для них не складе жодної праці встановити причину несправності та здійснити ремонт вашого пристрою.

Дзвоніть нам, ми завжди оперативно виїжджаємо на виклик. Ціна в нашій компанії одні з найнижчих, крім того, якщо наші майстри будуть здійснювати ремонт вашої електроплити, то вам не доведеться платити за діагностику, яку в обов'язковому порядку виробляють наші фахівці до початку всіх робіт.

Наші переваги
 • МЕГА гарантія - страховка на 1 рік
  Гарантія 100%
  Гарантія — це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантія покриває всі несправності, які можуть статися з відремонтованим обладнанням упродовж встановленого періоду.
 • Терміновий ремонт
  Терміновий ремонт
  У 80% ситуацій ремонт та діагностика виконуються протягом 1 години у вашому присутності. 20% випадків - складніші несправності, ремонт яких займе більше часу.
 • Запчастини для будь-яких моделей
  Наявність запчастин
  Ми зможемо дістати практично будь-які деталі для ремонту. Використовуються лише фірмові, надійні запчастини.
 • Абсолютний контроль якості
  Абсолютний контроль якості
  Ми постійно контролюємо якість ремонту наших майстрів. Якщо вам щось не сподобалося — скаржтеся, вживемо термінових заходів. У будь-якій ситуації можна написати до відділу якості.